Contact

 

• Wilt u meer informatie?
• Wilt u een opmerking kwijt?
• Heeft u een goed idee?
• Wilt u een activiteit organiseren voor een afdeling of werkgroep?
• Vindt u het leuk om iets te schrijven in een van de afdelingsbladen?
• Heeft u interesse in het bijhouden en vervolmaken van deze website?
• Zou u wel eens huiswacht willen zijn op een van de huizen of terreinen?

 

Neem dan contact op met één van onderstaande adressen.

 

REGIOBESTUUR    
Voorzitter: B. Rosien 06 526 38 535 voorzitter@nivonnoord.nl
Secretaris: K. Pot 0521 51 40 17 secretaris@nivonnoord.nl
Penningmeester: Y. Huisman 050 306 20 44 penningmeester@nivonnoord.nl
     
AFDELINGEN    
Emmen: Peter Adriaansen 0591 85 54 52 nivon.emmen@gmail.com
Fryslân: Johan Eisma 058 288 30 07 jdeisma@hotmail.com
Groningen: Jetty Vink 0592 34 63 28 secretaris.groningen@nivonnoord.nl
Hoogezand e.o.: Anneke Geerdes   hoogezand@nivonnoord.nl
Meppel e.o.: Nico Klumpers 0522 45 17 54 meppel@nivonnoord.nl

Roden/Leek/Peize: Paula Portegies

050 501 78 36  

Zwolle: Jan Besselink

038 453 16 82  

 

   

WERKGROEPEN

   

Scholing en Vorming: Ed Schut

0592 54 16 33 wg.scholingenvorming@nivonnoord.nl

Bergwandelgroep: Cor Bakker

0592 27 20 55 wg.bergwandelgroep@nivonnoord.nl

Vakantie Advies Bureau: Dinie Bakker

0522 26 23 09 wg.vab@nivonnoord.nl

 

   

HUIZEN EN TERREINEN

   

Allardsoog: Piety v. d. Veer

06 515 49 222 t.procee@hetnet.nl

Lettelbert: Bé v.d. Veen

0594 51 62 60 lettelbert@nivon.nl

De Hondsrug: Joan Nijstad

088 09 90 960 hondsrug@nivon.nl

Hunehuis: Luuk Platzer

0522 24 09 50 platzer@planet.nl

De Meenthe: Julia Arkenbout

06 536 113 53 julia-arkenbout@kpnplanet.nl

 

   

WEBSITE Nivon Noord

   

Redactie: Donald Elsas

0596 55 18 31 delsas@xs4all.nl

Webmaster: Wim van Rink

050 210 3665 webmaster@nivonnoord.nl

Kopij inleveren voor deze website:

   

» Kopij voor de website kun je sturen naar: info@nivonnoord.nl. Vermeld er wel even bij onder welke rubriek je tekst moet komen.